Mycie wysokociśnieniowe

...poradzimy sobie z brudem i mamy sposób na usuwanie kory

Świadczymy usługi mycia wysokociśnieniowego gorącą wodą dla przemysłu i budownictwa. Specjalizujemy się w czyszczeniu hydrodynamicznym elewacji, dachów i maszyn produkcyjnych.
Potrafimy skutecznie usuwać i przeciwdziałać powstawaniu skażenia mikrobiologicznego (algi, grzyby, itp. - ciemny lub zielony nalot) na powierzchniach elewacji. Skutecznie usuwamy również zabrudzenia emisyjne tj. kurz, pył i większość zacieków. Naszym atutem jest możliwość podgrzewania wody i ciągłe mycie powierzchni wodą o temperaturze od 40 do 98 st.C. Mycie elewacji ciepłą wodą jest znacznie skuteczniejsze i przynosi bardzo dobre rezultaty.

* Mycie każdego typu elewacji,

dachów, kostki brukowej

* Mycie wysokociśnieniowe

(UHP - ultra high pressure - powyżej 500 bar) czyszczenie rusztowań, podestów drewnianych, stalowych, aluminiowych, duraluminiowych oraz aluminiowo-sklejkowych, mycie/czyszczenie instalacji przemysłowych, urządzeń produkcyjnych/przemysłowych tj. Pieców, pras hydraulicznych itp.

* Korowanie drewna

ostrożne usuwanie kory z bali do budowy naturalnych chat jest trzy razy szybsze od tradycyjnych metod. ostrożne usuwanie kory oznacza że bale stosunkowo dłużej zachowują swe oryginalne właściwości niż korowane maszynowo. dodatkowo woda w pełni zachowuje naturalną fakturę bala. gładka powierzchnia drewna odsłonięta przez wodę pod wysokim ciśnieniem sprawia że dalsza obróbka powierzchni nie jest już wymagana.

certyfikat-otdl